BİZ KİMİZ?

Hakkımızda

makronline Web Tasarım Ajansı kimler tarafından kurldu ve hizmetleri neler?

makronline.com tamamen üniversiteli öğrenciler tarafından kurulmuş ve yönetilen web tasarım ajansıdır. makronline.com web tasarım hizmetinin yanı sıra, web sitenizi ve işinizi destekleyecek yan hizmetler de vermekte. Dijital yönetim; Google Adwords(SEM) reklam yönetimi, arama motoru optimizasyonu(SEO), sosyal medya yönetimi, instagram reklam yönetimi, facebook reklam yönetimi. Dijital Tasarım; logo tasarımı, kartvizit tasarımı. Profesyonel fotoğraf çekimi, drone ile fotoğraf çekimi, drone ile video çekimi.


makronline Web Tasarım Ajansı Olarak Hedefimiz Ne?

makronline web tasarım ajansı olarak hedefimiz, üniversiteli gençler olarak maksimum üretkenlikte çalışmak. Öğrendiğimiz bilgileri değere çevirmek, ürettiklerimizle çevremizdeki insanların işlerini geliştirmelerini sağlamak istiyoruz.


makronline Web Tasarım Ajansı İş Ahlakı

İş ahlakımızda bizim için ilk sırada gelen; önce yaptığımız işi kendimizin beğenmesi. Yaptığımız işi beğenmezsek, yaptığımızı sorgulayıp sıfırdan tekrar hazırlıyoruz. Bir işin bitmesi için ne kadar süre gerekiyorsa, o kadar süre vererek minimum sürede hizmeti tamamlıyoruz. Memnuniyetiniz bizim için çok önemli. Belirttiğiniz fikirleri son derece önemle dinleyip, uyguluyoruz.


makronline Web Ajansı kadro yapısı ve gelişim süreci

makronline Web Tasarım Ajansı olarak tamamen genç kadroya sahip olduğumuz için, gelişimimiz sürekli devam ediyor. Web tasarım, sosyal medya yönetimi, arama motoru optimizasyonu(SEO), Google Adwords(SEM) reklam yönetimi gibi konuları ele alan eğitimlere, etkinliklere devamlı olarak katılıyoruz. Yeniliklerden haberdar oluyoruz ve eski yaptığımız işlerde de gerekli yerlerde güncellemeler yapmayı teklif ediyoruz.


makronline Web Tasarım Ajansı'nın farkı

makronline Web Tasarım Ajansı'nın diğer web tasarım ajanslarından farkı; genç, dinamik, hızlı ve çalışanları olarak gelişmeye son derece önem veren kişiler olmasıdır.


Bizimle iletişime geçin, sizin için neler yapabileceğimizden bahsedelim.