Web sitenizi tasarlarken nasıl bir süreç geçiyor?

Web sitenizde kullandığımız yazılı içerikleri, görselleri nasıl seçiyoruz? Siteniz hazırlandıktan sonra nasıl bir süreç yaşıyorsunuz?

  • makronline
  • 16 Temmuz 2019

Web sitenizi hazırlamaya başlamadan önce sektörünüz ile ilgili araştırma yapıyoruz. İşinizi yansıtacak en iyi web tasarımı sizin için seçiyoruz. Web sitenizin tasarımını, logonuza uygun renk paletleriyle tasarlıyoruz. Eğer logo tasarımınız yoksa, tasarım ekibimizle birlikte işinizi en iyi yansıtacak logoyu sizin için tasarlıyoruz. Tasarladığımız logoyu aynı zamanda web site tasarımında da kullanıyoruz.

İşinizi en iyi yansıtacağınız sayfa önerilerini size sunuyoruz. Örneğin bir restoransanız, web sitenizde “Menü” sayfası müşterileriniz için kullanıcı deneyimini güçlendirecektir. Bu gibi web site tasarımında müşteri deneyimini güçlendirecek sayfa önerilerini sizlere sunuyoruz ve sonrasında web tasarımlarına başlıyoruz.


Web sitenizi tasarlarken kullanılan içerikler nasıl seçiliyor?

Web sitenizi tasarlarken kullanmamız gereken bazı sayfaların içerikleri hazırsa bunları sizden temin ediyoruz. Örneğin “Hakkımızda”, “Misyonumuz”, “Vizyonumuz” içerikleri hali hazırda sizde mevcut ise, bunları web sitenizde kullanıyoruz. Hazır olmayan sayfaların yazılarını arama motoruna optimize şekilde, dilerseniz biz hazırlıyoruz.


Web sitenizde kullanılacak görselleri nasıl seçiyoruz?

Web sitenizde kullanmamızı istediğiniz görselleri bizimle paylaşmanızı istiyoruz. Eğer hazırda görselleriniz bulunmuyorsa, web sitenizin tasarımında kullanmak üzere profesyonel ekibimizle fotoğraf makinesi ya da drone ile görüntü çekebiliyoruz. Çektiğimiz görüntüleri web site tasarımında kullanıyoruz.


Web sitenizi hazırlarken geçen süreç

Web sitenizi hazırlarken, belirli aralıklarla web siteniz hakkında raporlar vererek sizi bilgilendiriyoruz. Böylece tüm web sitesi hazırlama sürecine siz de tanık oluyorsunuz.


Web sitenizi tamamladıktan sonraki süreç nasıl oluyor?

Web siteniz tamamlandıktan sonra sizinle iletişime geçiyoruz. Web siteniz hakkında görüşlerinizi alıyoruz. Hoşunuza gitmeyen kısımlar varsa bunları değiştirmek üzere not alıyoruz. Kısa sürede web sitenizde değişiklikler yaptıktan sonra, istediğiniz haliyle sizlere sunuyoruz.

makronline web ajansı olarak tek istediğimiz sizler için; kaliteli, hızlı ve uygun fiyata web sitesi hazırlamak ve memnun kalacağınız bir web sitesi hazırlık süreci yaşatmak istiyoruz.

Web sitesi hazırlama süreci ve web sitesi ücretleri hakkında bilgi almak için bizimle lütfen iletişime geçin. Sizin için yapabileceklerimize birlikte göz atalım.