makronline-work

Okullar için web sitesi neden öndemlidir?

  • 7 Ekim 2019

Günümüzde öğrencilerin okul ararken ilk yaptığı şeyin genelde arama motorlarına temel okullar yazdığını, arama sonuçlarında çıkan okullari ziyaret edip bilgi aldıklarını görüyoruz. Ne yazık ki bir çok okulun web sitesinin olmadığını görüyoruz. Bu durum okullarin internet üzerinden erişimini kısıtlarken, potansiyel öğrencilerini de kaçırmış oluyor. Bazı okullar de isim benzerliğinin olumsuz yanlarını yaşıyor. Öğrenci aradığı okulun web sitesini ararken bulamayınca...

makronline-work

Psikologlar İçin Web Sitesi Neden Önemlidir?

  • 7 Ağustos 2019

Günümüzde bir çok kişi üniversite okumadan, ya da alakasız bölümlerden mezun olarak kendisini “Psikolog” olarak tanımlıyor. Çeşitli sosyal medya kanalları üzerinden, insanlarla iletişime geçerek kendilerini Psikolog olarak tanıtıyorlar. Genel olarak insanlarımız hizmet aldığı kişilerin belgelerini kontrol etmeksizin hizmet almak icin müracat ediyorlar. Sonuç olarak eğitimsiz kişilerden, yanlış tedavi yöntemleriyle hizmet alıyorlar.

makronline-work

Web sitenizi tasarlarken nasıl bir süreç geçiyor?

  • 16 Temmuz 2019

Web sitenizi hazırlamaya başlamadan önce sektörünüz ile ilgili araştırma yapıyoruz. İşinizi yansıtacak en iyi web tasarımı sizin icin seçiyoruz. Web sitenizin tasarımını, logonuza uygun renk paletleriyle tasarlıyoruz. Eğer logo tasarımınız yoksa, tasarım ekibimizle birlikte işinizi en iyi yansıtacak logoyu sizin icin tasarlıyoruz. Tasarladığımız logoyu aynı zamanda web site tasarımında da kullanıyoruz.